Kvaliteetsed

fassaadid, terrassid, varikatused ja lillekastid


Pakume personaalset lähenemist – iga projekt valmib eritellimusena kliendi soovide ja vajaduste järgi. Tooteid valmistame ainult kvaliteetsetest materjalidest, mis on vastupidavad ja keskkonnasõbralikud ning näevad sealjuures ka head välja.

Ettevõttest

2 aastat edukat tööd

Master Invest OÜ on 2021. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb ehitiste viimistluse, terraside, varikatuse ja lillekastide ehitamisega ja paigaldusega.

120+

edukalt lõpetatud projekte

2+

aastat kogemust

30 000+

töötundi seljataga

8

professionaalset kolleegi

Teenused

Puitfassaadid

Fassaadid​

Puitfassaadiga saab erinevaid profiile ja toone valides anda hoonele omapärase ilme ja näo. Viimistluseks kasutatkse ilmastikukindlaid värve.

Terrassid​

Puitterrasside ehitamine ja paigaldus. Vastavalt teie soovidele valmistame kena ja vastupidava terassi, mis muudab teie kodu kaunimaks.

Varikatused

Varikatuse ehitamine ja paigaldus, vastupidav kaitse päikese, tuule ja vihma vastu. Pakume transporti ning paigaldust.

Lillekastid​

Puitlillekastide tootmine ja paigaldus. Erineva värvi, kuju ja suurusega. Vastupidavad erinevatele ilmastikutingimustele.

Kvaliteetne teenus

Meie vastutame kvaliteedi eest!

Oleme turul juba rohkem kui 2 aastat. Master Invest OÜ tooted on projekteeritud ja valmistatud pikaajalise kogemusega spetsialistide poolt ning koosnevad kõrgelt tunnustatud tootjate materjalidest. Meie lubadus klientidele – alati pakume kvaliteetset teenust.

Järgime parimaid tavasid

Kvaliteet
Teostame projekti õigeaegselt
Vastupidavad materjalid
Jätkusuutlikkus
Scroll to Top